0

Reperja shumë e njohur e ka plagosur të dashurin në hotel.

Këngëtarja e njohur amerikane Ann Marie dyshohet se ka plagosur me armë zjarri një mashkull me të cilin ndodhej në dhomën e hotelit.

Policët e Atlantas morën një telefonatë në InterContinental në Buckhead, më 1 dhjetor.

Kur kanë shkuar në vendin e ngjarjes kanë parë një person të shtrirë në dysheme dhe me një plumb në kokë.

24-vjeçari Jonathon Ëright, kishte humbur shumë gjak, dhe gjendja e tij shkoj duke u përkeqësuar edhe më shumë.

Policët thonë se gjetën 2 gëzhoja brenda dhomës së hotelit dhe 2 predha. Ann Marie është arrestuar dhe po hetohet për sulmin vdekjeprurës.

Ende nuk dihen arsyet që quan në këtë konflikt që përfundoj gati tragjikisht.

SHPËRNDAJE