0

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Jetmir Bekaj, është djali 18 vjeҫar që i dha fund jetës së tij, duke u varur në litar.

Ngjarja ndodhi në qytetit nga ku vinte Jemiri, në Istog, shkruan ORAinfo.

Kjo ngjarje tronditi këtë vend dhe mbarë Kosovën.

E padyshim, se kjo ngjarje ishte më tronditëse për familjarët dhe shokët e tij.

Por, një ‘fenomen’ interesant po vërehet kohëve të fundit në rastet kur dikush ndërron jetë, ku personat i shprehin ngushëllime të ndjerit, duke e etiketuar edhe atë në postim.

Një gjë të tillë e kanë bërë edhe shokët e Jetmirit, duke i shprehur ngushëllime me fjalë të ndryshme, në profilin e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE