0

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo vazhdoi profesionin e nënës duke u bërë kështu një këngëtare shumë e suksesshme e muzikës popullorë, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion, Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagra,.

Sot, ajo ka postuar një foto nga festa e motrës, dhe ky moment duket të jetë ai më i veçanti nga ndeja e Njomzës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE