0

Nexhat Osmani dhe gruaja e tij po vazhdojnë shumë të përfolur në publik e në media.

Ishte gruaja e tij, Xhevahirja ajo që mori gjithë vëmendjen në dasmën e djalit të Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ata kanë publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në pushime, e është Xhevahirja ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE