0

Seriali ‘Jetë e hidhur’ ishte një prej më të pëlqyerve si në Turqi ashtu edhe më gjerë.

Personazhet e këtij filmi u bënë shumë të suksesshëm në publikun turk dhe atë të huaj, shkruan ORAinfo .

Sidomos roli ‘Nerminit’ që e luante aktorja Selin Demiratar, ishte një ndër më të pëlqyerit.

Ajo është shumë e komentuar për jetën private.

Tani ‘Nermin’ po martohet dhe ndonëse konsiderohet si një ndër më të bukurat e Turqisë ajo zgjodhi burrin shumë më të moshuar se ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE