0

Ariana nënë e katër fëmijëve, por shikoni si po duket në paraqitjen e fundit.

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Edhe në fotot e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil.

SHPËRNDAJE