0

Labi është shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Agnesa Gashi, motra e moderatorit Labinot Gashi-Labi, cilësohet si një nga pejanet më të bukura e më me stil.

Ish modelja vazhdon ti ruaj linjat perfekte dhe të jetë shumë bashkëkohore. Vitet ia kanë shtuar edhe më tepër bukurinë e sharmin bukuroshes.

Agnesa është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk e ka penguar që ta ndjek gjatë gjithë kohës modën dhe të paraqitet denjësisht.

Në foton e fundit, Agnesa shfaqet më me stil se asnjëherë, teksa shihet nën shoqërinë e djalit të saj të madh.

SHPËRNDAJE