0

Engji tashmë është shumë e dashur për publikun.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shyhreten dhe me Afrim Muqiqin.

Dy zonjat kanë veshur fustana shumë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE