0

Dje u martua djali i këngëtares së njohur, Remzie Osmanit.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E ajo që duket se i është gëzuar më së shumti martesës së vëllait është vajza e Remzies, Riola.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet duke vallëzuar me nënën e saj, e ai që i ka komentuar dy zemra, është i dashuri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE