0

Engji është ndër personazhet më të përfolura.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shyhreten dhe me kolegët e saj.

Të gjithë së bashku kanë dalur në darkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE