0

Teuta Krasniqi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se nëna e saj i ka gatuar sarma vegane dhe kjo gjë e ka bërë të lumtur Teutën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE