0

Me bebe në krahë, mami i Ledrit i gëzon të gjithë.

Mamaja e reperit shumë të dashur për publikun, Ledri Vulës i ka gëzuar të gjithë para kohe me postimin e fundit në Instagram.

Xheraldina shfaqet me një bebe në krahë dhe që është nipi I saj, mirëpo të gjithë kanë menduar se Sara ka lindur.

Mamaja e Ledrit ka sqaruar se bebushi në foto është nipi i saj dhe duhet të presim edhe pak që Sara të sjellë në jetë vajzën.

Kujtojmë që javën e kaluar Sara dhe Ledri u shpërngulën në Gjermani.

SHPËRNDAJE