0

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një ndër më të përfolurat në publik e në media.

Ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion dhe në familje, Egzona është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se i ka ardhë nëna në punë, dhe Neca e Egzona e kanë pritur me përqafime./ORAinfo/

SHPËRNDAJE