0

Në shtëpinë e këngëtarit të njohur, Meda sot ka festë.

Kjo pasi nëna e tij po feston ditëlindjen ku edhe nuk ka munguar urimi nga ana e këngëtarit.

Përkrah disa imazheve ku Meda shihet së bashku me nënë e saj dhe familje ai ka uruar personin më të veçantë për të.

“Urime ditëlindja njeriu më i veçantë në botë për mua Nanë” ka shkruar Meda në mbishkrimin e fotografive.

SHPËRNDAJE