0

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Learta po rezulton shumë e suksesshme edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e kanë vizituar nëna dhe tezja në punë e ajo nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE