0

Neca Jakupi është tani një person shumë I përfolur në publikun dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur si kunata e Learta Jakupit dhe më vonë paraqitjet e saj e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca këtë kohë po qëndron në Dubai dhe nga atje ka postuar foto të ndryshme.

Sot, në ditëlindjen e nënës së saj, ajo i ka dërguar një dhuratë nga larg./ORAinfo/

SHPËRNDAJE