0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Remzia ka postuar një foto ku tregon se ka dalë me prindërit, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

E vëmendjen e merr nëna e saj e cila duket e lodhur dhe duke ecur me paterica. /ORAvip/

SHPËRNDAJE