0

Kështu po duket nëna e Nora Istrefit pas daljes nga spitali.

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, pak ditë më parë zbuloj me shqetësim gjendjen shëndetësore të nënës së saj.

Nora, tregoj se e ëma nuk ishte mirë me shëndet, andaj kishte përfunduar në spital, madhe shoqëruar me këtë njoftim kishte postuar edhe një fotot të nënës së saj, shkruan Kosovarja.

Pak javë pas njoftimit të Nores, shohim qe e ëma e saj e ka marrë vetën e i është kthyer punës dhe angazhimeve të përditshme.

Siç kuptojmë, Suzana Istrefi është pjesë ekipit të emisionit “Diverse” në “RTK”, ku edhe punon prej vitesh.

SHPËRNDAJE