0

Syzana Tahirsylaj po vazhdon t’i mbaj linjat e saj trupore në formë.

Nëna e Nores, Nites e Eres, tre vajzave të famshme të shoubizit, po e jeton këndshëm jetën.

Nuk është nga ato gra që e pëlqejnë vetëm jetën e luksit, që duan të duken e të bijën në sy patjetër.

Syzana, është modeste dhe nuk i pëlqen që të bëjë jetë më speciale.

Ajo, është zonjë e fisme dhe pa dëshirën për të qenë në qendër të vëmendjes.

E, ketë të diele, ish këngëtarja po e shijon në maksimum ditën nën shoqërinë e të bijës, Eres.

Kjo e fundit e prezanton të ëmën siç nuk e kemi parë më herët.

SHPËRNDAJE