0

Drita Jakupi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, ajo është nëna e Leartës.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka shkuar për pushim në Dubrovnik, e këtë e ka treguar përmes Instagramit.

Edhe para pak minutash, ajo ka publikuar një foto nga atje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE