0

Këngët që Shyhrete Behluli dhe Motrat Mustafa kanë publikuar për nënat e tyre u bënë ‘mollë sherri’ për prishjen e shoqërisë së tyre.

Ishin të parat Motrat Mustafa ato që fajsuan të parat Shyhreten duke i thënë se ka vjedhur idenë, përcjell ORAinfo.

E kjo e fundit ka vendosur ta bëjë reagimin e parë duke e shfajësuar veten nga akuzat e Sahides.

Një reagim për këtë rast e pati edhe nëna e Leartës e cila publikoi një foto në Instastory në të cilën shihet Shyhretja duke u ‘shfajësuar’ nga akuzat e koleges./ORAinfo/

SHPËRNDAJE