0

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Jeta e saj private bëhet gjithmonë temë diskutimi në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko, janë martuar para pak muajsh dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Në këtë kohë Elita është tejet aktive në rrjete sociale, e sot ajo ka postuar një foto me vjehrrën e saj, të cilës ia ka uruar ditëlindjen.

E vjehrra e saj nga gëzimi e ka postuar foton e njejtë në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE