0

Lirija u bë e njohur si nëna e reperit të njohur pejan, Gjikos.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka dal për kafe me nënën e Elitës.

Të dyja po duken tejet bukur dhe zonja të vërteta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE