0

Egzona Muqiqi është emri i një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

E ato që po e bëjnë Egzonën të jetë në qendër të medieve rozë janë paraqitjet e saj plot stil.

Egzona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron nënën për ditëlindje duke i treguar sa shumë e do./ORAinfo/

SHPËRNDAJE