0

Nëna e Dua Lipës ishte veshur me dimi e jelek kur ishte martuar.

Shpesh familjarët e këngëtarëve dhe fytyrave të famshme marrin vëmendje mediatike.

Edhe nëna e këngëtares së Dua Lipës, Anesa tashmë ka arritur të jetë e njohur për publikut.

Anesa shpesh ka treguar se mundohet t’i ruaj traditat shqiptare. Këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit e postuar në llogarinë e saj Instagram, në të cilën ajo tregon se si kur ishte nuse kishte veshur dimi e jelek.

E kësaj fotografia nuk arriti t’i rezistojë as Dua, e cila i ka komentuar: Mbretëreshë, jam e obsesionuar në ty!

SHPËRNDAJE