0

Ariana është gruaja e Ermalit, e reja e Sabri Fejzullahut.

Ajo është shumë e njohur dhe është shumë shpesh pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nusja e Ermalit është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

“Mbretëresha ime, urime ditëlindjen”- ka shkruar ndër të tjera Ariana për nënën e saj.

E fjalë të tilla, janë dhurata dhe befasia më e mirë për një nënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE