0

Njomza Martinaj është tani një personazh shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Poaq e përfolur sa ajo është edhe vajza e saj e madhe, Elira e cila çdo ditë e më shumë po merr vëmendjen me paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë e ai që mori gjithë vëmendjen është fustani që ia zgjodhi Learta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE