0

Neca tani një prej emrave shumë të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si kunata e Learta Jakupit, mirëpo, është paraqitja e saj gjithmonë me stil ajo që e bëri shumë të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca është shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundi ka publikuar foto nga Dubai ku ka qënduar disa ditë.

Sot, në ditëlindjen e Engjëllusha Salihut, Neca ka shkuar e rregulluar më bukur se kurre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE