0

Kuanata e Leartës, Neca, është shumë e dashur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se burri i saj i ka bërë dhuratë një veturë super-luksoze.

“Thank you love”- ka shkruar Neca në videon të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE