0

Nëna e Leartës e viziton renë e saj në punë, do të befasoheni si e pret Neca atë

Drita Jakupi u bë e njohur në publik si nëna e Learta jakupit.

Ajo është shumë e njohur dhe e përfolur nga publiku e mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Drita nuk heziton ta espozojë jetën e saj në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar ta vizitojë renë e saj në punë e Neca i ka lënë të gjitha punët për t’iu përkushtuar vjehrrës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE