0

Neca Tërnava është kunata e Lerta Jakupit dhe njëkohësisht edhe shoqja e Egzona Muqiqit.

Ajo dhe Egzona menaxhojnë së bashku dyqanin e veshjeve elegante për femra ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Pasi Egzona sot lindi binjakët, Neca bëri menjëherë një postim në Instastory me të cilën ajo uronte atë dhe Albatritin, e më vonë ajo edhe shkoi për vizitë te Egzona.

E me këtë rast ajo edhe ia ka blerë një dhuratë të vogël shoqes së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE