0

Learta Jakupi është një prej emrave më të lakuar për momentin në publikun shqiptar dhe mediat rozë.

Ndonëse u bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behluli, janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse ato që po e bëjnë edhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Learta nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet kunata e saj e rregulluar si nuse e kjo duket se i ka pëlqyer shumë Leartës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE