0

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit dhe tani, Neca është një emër shumë i përfolur.

Janë paraqitjet e saj përherë me shumë stil ato që po e bëjnë të jetë në qendër të medieve rozë e të publikut, përcjell ORAinfo.

Sot, Neca po feston përvjetorin e martesës.

Dhe për këtë ditë ka zgjedhur të publikojë një foto interesante nga dasma./ORAinfo/

SHPËRNDAJE