0

Neca u bë e njohur si kunata e Leartës.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet me katër fustana të ndryshëm dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE