0

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video për të na treguar se ka shkuar në një kanagjexh e ajo që mori gjithë vëmendjen është grimi dhe fustani i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE