0

Neca po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media

Ajo u bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo, paraqtitjet e saj me plot stil e bënë shumë më të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca nuk mungon me postime nga jeta e saj sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka shkuar në punë me komplete dhe po duket më zonjë se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE