0

Ajo u bë e njohur si kunata e Learta Jakupit.

Neca Tërnava është tani shumë e përfolur në media e në publik dhe kjo falë paraqitjeve të saj gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe krahas angazhimeve në profesion e në familje është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në palestër dhe veshja e pamja e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE