0

Neca Tërnava po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit, mirëpo tani, famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme të jetës së saj luksoze.

Sot, ajo ka dalë për të ecur në Gërmi, dhe me këtë pamje e veshje po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE