0

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, në intsagramin e dyqanit të saj ajo ka publikuar një foto ku shihet vjehrra e saj e veshur në fustanin qe ia ka zgjedhur reja dhe me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE