0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhretes por, ajo tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë e më ‘mahnitëse’.

Tani, edhe familjarët e saj janë po aq të njohur sa Learta e sidomos nëna e saj Drita dhe kunata e saj Neca, përcjell ORAinfo.

Neca është tejet aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

Duket se Neca është shumë e dhënë pas luksit dhe rrobave të shtrenjta.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur krejt me firmë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE