0

Neca po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik e në media rozë.

Ajo u bë e njohur si kunata e Learta Jakupit, mirëpo, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë tejet të komentuar, përcjell ORAinfo.

Neca është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku nuk heziton ta ekspozojë jetën e saj private.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është takuar me vjehrrën e saj dhe që të dyja po duken zonja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE