0

Festë në shtëpinë e ‘Pajtesës’, ja përse këtë herë.

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku tregon se babai i saj sot feston ditëlindjen.

Pajtesa ka uruar babanë me imazhin më të veçantë.

SHPËRNDAJE