0

Vjollca Haxhiu është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është tejet aktive në mbrëmje e në koncertë, Vjollca është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan shumë të hapur.

Duket se Vjollca ka ‘harruar’ se ende është dimër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE