0

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo përveç me zërin e saj, shquhet me pamjen dhe me paraqitjet e saj gjithmonë elegante dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Edhe jeta private e saj është shumë e përfolur në media rozë. Nora është e martuar me muzikantin Robert Berisha, dhe kanë një vajzë, Renenë.

Nora sot ka postuar një foto të Renese, e cila shihet e veshur me maicë dhe pse jashtë temperaturat janë në minus./ORAinfo/

SHPËRNDAJE