0

Diellza Kolgeci është një prej personazheve më të përfolura në media e në publik e në media.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Diellza është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është nisur për festë, e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE