0

Reperit të njohur i vdes djali në moshën 28 vjeçare.

Djali i vogël 28 vjeçar i Bobby Brown dhe Kim Ward, Bobby Brown Jr u gjet i vdekur të mërkurën në shtëpinë e tij në Los Angeles, sipas TMZ.

Ndërsa autoritetet ende po hetojnë vendin e ngjarjes, burimet i thanë medias “ata nuk besojnë se ishte përfshirë ndonjë lojë e keqe”.

Emri i reperit ishte në mesin e një prej shtatë fëmijëve të tij, të cilët përfshijnë të ndjerën Bobbi Kristina, LaPrincia, 30 vjeç, Landon, 34 vjeç, Cassius, 11 vjeç, Bodhi, 5 vjeç, Hendrix, 4.

Bobbi ndërroi jetë në moshën 22 vjeç në 2015.

SHPËRNDAJE