0

Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremaj dhe modelja Afrona Dika janë një nga qiftet më të pëlqyera nga të gjithë.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe për çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E së fundi ajo ka publikuar një foto të bërë në moshën e adoleshencës.

Që nga ajo koha, Afrona duket se ka ndryshuar krejt pak në pamjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE