0

Learta Jakupi vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në një nga fotot e fundit është parë e veshur e rregulluar si nuse, duke pozuar pranë prindërve të saj.

Fustani i bukur dhe vezullues është ai që bie më së shumti në sy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE