0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E vazhdimisht tregojnë se po bëjnë një jetë të lumtur dhe luksoze.

Përmes fotos së fundit, Bearti ka treguar se ku kanë kaluar natën mbrëmë./ORAvip/

SHPËRNDAJE