0

Loredana është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, ajo është gruaja e Mozzikut.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Mjaft aktiv është edhe burri i saj, Mozziku.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet se e ka nxjerrë vajzën jashtë, madje nuk po e mbanë në krahë por në pajisjen e posaҫme për ta mbajtur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE